• 17 / 11

  2015

  FATİH KIVANÇ, tarafından

  s.a peygamber (s.a.v) efendimizin şairi kardeş inşallah mahşer günü bu hitabla çağrılırsın.senden bir isteğimiz efendimizin çoçukluk ve gençlik dönemi için bir şiir.

 • 16 / 11

  2015

  Serkan Keser, tarafından

  Severek Dinliyoruz. Başarılarnızın ve Albümlerinizin devamını diliyoruz...

 • 08 / 11

  2015

  İskender, tarafından

  RABBİMİZ (c c ) ahir zamanda sizin gibi sevgili bir kardeşimizin döneminde yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. RESULLLULAH (s a v)ın şairi. Sevgili kardeşim. RABBİMİZ (c c )senden razi ve hoşnut olsun.

 • 07 / 11

  2015

  Neml, tarafından

  Cok iyi yapmissiniz dini anlatan siirler okuyarak .geriye donup baktigimda aklimda sizin okudugunuz siirler kalmis dine ait

 • 06 / 11

  2015

  naci, tarafından

  Hergün radyoda O (s.a.v)'na "Sen Olmasaydın" diyorsun. Allah razı olsun. Lakin ya sen olmasaydın cânım benim. Beni peygamber aşığı ettiğin için sana sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah yâr ve yardımcın olsun. Sadatların nazarı üzerinden eksilmesin. Duâ et inşaEllah. Selamun aleyküm.

 • 01 / 11

  2015

  Rabia/konya, tarafından

  Allahın bereketi rahmeti üzerinize olsun. Beni bulunduğum yerden alıp o mübarek topraklara götüren bir sese sahipsiniz. Allah sesinize sağlık versin.. Bilmediğim çok şeyi sizi dinleyerek öğrendim. 40 yıl köleniz bile olabilirim hocam. Biliyorsunuz ki hadisi Şerif var bunun üzerine.. :) melekler koruyucunuz Efendimiz(sav) komşunuz olsun. Allaha emanet olun.

 • 29 / 10

  2015

  muammer, tarafından

  sevgili dursun ağabey Rabbim sana bir hazine bahşetmiş sen başkaları gibi ne kendine sakladın nede heba ettin bu hazineyi. sen hazineyi bizlerle paylaştın ALLAH senden razı olsun sesinle şiirlerinle bize yaşattığın duyguların tarifi olacak kelimeler yok benim lugatımda , Rabbim senden razı olsun.

 • 29 / 10

  2015

  Hüseyin Karayer, tarafından

  Sn.Dursun abi sizi çocukluktan belli dinler sizinle tanışmayı en çok isteyen kişilerdenim.Rabbimden yeni yaşınız kutlu olsun Türkiye sloganı ile faceden fotoğrafıma bakabilirsiniz. Rabbimden bizi kavuşturmayı sizinle tanışmayı nasip kılsın Dursun abi.Rabbim yar ve yardımcın olsun görüşmek üzere...

Tümünü Görüntüle